1 * hěvzdičkové apartmány v De Haanu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v De Haanu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí De Haanu, kde najdeme města Wenduine, Bredene, Blankenberge, Ostende a Zuienkerke.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. De Haan - Apartment Silverbeach 

Foto: De Haan - Apartment Silverbeach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

De Haan - Apartment Silverbeach is situated in De Haan. Complimentary WiFi is offered. This apartment comes with a kitchen, a seating area, and a satellite flat-screen TV. The property also has 2 bathrooms is fitted with a bath and a hair dryer.


2. Apartment Valdemosa 

Foto: Apartment Valdemosa
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Located right in front of De Haan's sandy beaches, Valdemosa offers a self-catered apartment with free WiFi throughout. Guests benefit from public parking free of charge near the accommodation.

Pokoje

Apartmán s výhledem na moře
osob0 - 0 EUR za noc

3. Duinenzicht II 

Foto: Duinenzicht II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located 500 metres from De Haan's sandy beaches, Duinenzicht II offers a self-catering apartment with a terrace and free WiFi throughout the entire property. Guests benefit from on-site private parking free of charge.

Pokoje

Dvoupodlažní apartmán
osoby100 - 110 EUR za noc

4. Park Atlantis 

Foto: Park Atlantis
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
74 %

Park Atlantis se nachází ve městě De Haan a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a různá zařízení pro outdoorové sportovní aktivity, včetně tenisového kurtu, golfového hřiště a basketbalového hřiště.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby49 - 86 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby42 - 88 EUR za noc
Apartmán s terasou
osob69 - 103 EUR za noc
Apartmán se zahradou
osob71 - 113 EUR za noc

5. Vakantieappartementen De Haan 

Foto: Vakantieappartementen De Haan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Vakantieappartementen De Haan is situated in De Haan. The apartment has garden views and is 17 km from Bruges.


6. Villa D'este 

Foto: Villa D'este
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Villa D'este offers accommodation in De Haan, 15 km from Bruges. Guests benefit from terrace. There is a seating area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV with cable channels is offered. Free WiFi is offered on the 1st floor of the duplex.


7. 't Vossenerf 

Foto: 't Vossenerf
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

This apartment is situated on a working farm in the peaceful Belgian countryside, 3 km from the centre of De Haan. Vossenerf includes free WiFi. It has a bedroom, open-plan living room with a double bed and a kitchen area.

Pokoje

Apartmán
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osob95 - 105 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: