3 * hvězdičkové apartmány v De Haanu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v De Haanu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí De Haanu, kde najdeme města Wenduine, Bredene, Blankenberge, Ostende a Zuienkerke.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartment Vosseslag I StarStarStar

Foto: Apartment Vosseslag I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
66 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Vosseslag I is located in De Haan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a flat-screen TV.


2. Studio Iris StarStarStar

Foto: Studio Iris
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring accommodation with a balcony, Studio Iris is set in De Haan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV. The apartment offers a children's playground.


3. Apartment Vosseslag II StarStarStar

Foto: Apartment Vosseslag II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Vosseslag II is situated in De Haan. Guests have a private terrace. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. Bruges is 20 km from the apartment, while Ostend is 11 km away.


4. Apartment Zen aan Zee StarStarStar

Foto: Apartment Zen aan Zee
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Zen aan Zee is situated in De Haan. The accommodation has free WiFi. Providing access to a balcony, the apartment consists of a fully equipped kitchen and a flat-screen TV. Bruges is 20 km from the apartment, while Ostend is 11 km away.


5. Apartment Sea Garden StarStarStar

Foto: Apartment Sea Garden
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Situated in De Haan, Apartment Sea Garden features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 20 km from Bruges. This apartment comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette with a dishwasher and a microwave.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: