Apartmány v De Haanu

Potřebujete ubytování v De Haanu ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v De Haanu. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v De Haanu má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

1. De Haan - Apartment Silverbeach 

Foto: De Haan - Apartment Silverbeach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

De Haan - Apartment Silverbeach is situated in De Haan. Complimentary WiFi is offered. This apartment comes with a kitchen, a seating area, and a satellite flat-screen TV. The property also has 2 bathrooms is fitted with a bath and a hair dryer.


2. Apartment Belle Rose StarStar

Foto: Apartment Belle Rose
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
68 %

Boasting accommodation with a terrace, Apartment Belle Rose is set in De Haan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV. Bruges is 20 km from the apartment, while Ostend is 10 km away.


3. Apartment Vosseslag I StarStarStar

Foto: Apartment Vosseslag I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Vosseslag I is located in De Haan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a flat-screen TV.


4. Studio Iris StarStarStar

Foto: Studio Iris
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring accommodation with a balcony, Studio Iris is set in De Haan. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV. The apartment offers a children's playground.


5. Apartment Vosseslag II StarStarStar

Foto: Apartment Vosseslag II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Vosseslag II is situated in De Haan. Guests have a private terrace. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. Bruges is 20 km from the apartment, while Ostend is 11 km away.


6. Apartment Zen aan Zee StarStarStar

Foto: Apartment Zen aan Zee
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Zen aan Zee is situated in De Haan. The accommodation has free WiFi. Providing access to a balcony, the apartment consists of a fully equipped kitchen and a flat-screen TV. Bruges is 20 km from the apartment, while Ostend is 11 km away.


7. Apartment Sea Garden StarStarStar

Foto: Apartment Sea Garden
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Situated in De Haan, Apartment Sea Garden features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 20 km from Bruges. This apartment comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchenette with a dishwasher and a microwave.


8. Apartment Valdemosa 

Foto: Apartment Valdemosa
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
91 %

Located right in front of De Haan's sandy beaches, Valdemosa offers a self-catered apartment with free WiFi throughout. Guests benefit from public parking free of charge near the accommodation.

Pokoje

Apartmán s výhledem na moře
osob0 - 0 EUR za noc

9. Apartment De Haan Vosseslag StarStarStarStar

Foto: Apartment De Haan Vosseslag
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment De Haan Vosseslag is located in De Haan. The accommodation is 20 km from Bruges. This apartment has 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher. A TV and DVD player are provided. Ostend is 11 km from the apartment.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby70 - 70 EUR za noc

10. Duinenzicht II 

Foto: Duinenzicht II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Located 500 metres from De Haan's sandy beaches, Duinenzicht II offers a self-catering apartment with a terrace and free WiFi throughout the entire property. Guests benefit from on-site private parking free of charge.

Pokoje

Dvoupodlažní apartmán
osoby100 - 110 EUR za noc

11. Park Atlantis 

Foto: Park Atlantis
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
74 %

Park Atlantis se nachází ve městě De Haan a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a různá zařízení pro outdoorové sportovní aktivity, včetně tenisového kurtu, golfového hřiště a basketbalového hřiště.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby49 - 86 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí a terasou
osoby42 - 88 EUR za noc
Apartmán s terasou
osob69 - 103 EUR za noc
Apartmán se zahradou
osob71 - 113 EUR za noc

12. Vakantieappartementen De Haan 

Foto: Vakantieappartementen De Haan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Vakantieappartementen De Haan is situated in De Haan. The apartment has garden views and is 17 km from Bruges.


13. Villa D'este 

Foto: Villa D'este
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Villa D'este offers accommodation in De Haan, 15 km from Bruges. Guests benefit from terrace. There is a seating area and a kitchen as well as a private bathroom. A TV with cable channels is offered. Free WiFi is offered on the 1st floor of the duplex.


14. 't Vossenerf 

Foto: 't Vossenerf
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

This apartment is situated on a working farm in the peaceful Belgian countryside, 3 km from the centre of De Haan. Vossenerf includes free WiFi. It has a bedroom, open-plan living room with a double bed and a kitchen area.

Pokoje

Apartmán
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osob95 - 105 EUR za noc

14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: