Penziony v De Haanu

Ubytování v De Haanu v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v De Haanu. Většina penzionů v De Haanu se od hotelů v De Haanu liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie De Haanu.
Řadit dle:


14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

1. Holiday home Time-Out 

Foto: Holiday home Time-Out
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Holiday home Time-Out is located in De Haan. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a terrace. This holiday home will provide guests with 3 bedrooms, a TV and air conditioning.


2. Jacamar 

Foto: Jacamar
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Jacamar is set in De Haan. This property offers access to free WiFi. The villa includes 4 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine. A TV is provided. The villa offers a barbecue.


3. Villa Villa Vosseslag StarStarStarStar

Foto: Villa Villa Vosseslag
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Villa Vosseslag is located in De Haan and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. This villa features a fully equipped kitchen, a dining area and a TV. Private parking is available at the villa.


4. De bonte Haan 

Foto: De bonte Haan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

De bonte Haan is situated in De Haan. This property offers access to a terrace, tennis at the tennis court, and free WiFi. The holiday home is equipped with 4 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV is available.


5. Sea Side 45 

Foto: Sea Side 45
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Sea Side 45 is situated in De Haan and offers barbecue facilities and a garden. Free WiFi is available. Offering direct access to a terrace, the holiday home consists of 3 bedrooms and a fully equipped kitchen. A TV is offered.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob99 - 262 EUR za noc

6. 't Valkennestje 

Foto: 't Valkennestje
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

't Valkennestje is set at a peaceful location a 30-minute walk from the sandy beach and the North Sea in De Haan. It benefits from a garden with a terrace, free Wi-Fi access and free private parking. The city centre is 6 km away.

Pokoje

Studio
osoby60 - 60 EUR za noc

7. Holiday Home New Village Park.1 StarStar

Foto: Holiday Home New Village Park.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
68 %

Boasting accommodation with a terrace, Holiday Home New Village Park.1 is situated in De Haan. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Offering direct access to a patio, the holiday home consists of 3 bedrooms.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob80 - 98 EUR za noc

8. Holiday Home New Village Park.2 StarStar

Foto: Holiday Home New Village Park.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Featuring accommodation with a terrace, Holiday Home New Village Park.2 is situated in De Haan. The accommodation is 18 km from Bruges. Opening onto a patio, the holiday home consists of 3 bedrooms and a fully equipped kitchen. A TV is available.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob80 - 98 EUR za noc

9. Huisje in de Haan 

Foto: Huisje in de Haan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Huisje in de Haan je prázdninový dům s terasou nacházející se v obci De Haan, 15 km od města Bruggy. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma. Ubytování zahrnuje kuchyň se sporákem a myčkou. K dispozici je i TV.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob80 - 239 EUR za noc

10. Holiday Home Denolijfboom 

Foto: Holiday Home Denolijfboom
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Holiday Home Denolijfboon is located in a green environment with a view on the polder. The accommodation includes a terrace and is set in De Haan, 12 km from the city of Bruges. The beaches of Ostend are 10 km away.

Pokoje

Dům s jednou ložnicí
osoby80 - 80 EUR za noc

11. Les Ecureuils 

Foto: Les Ecureuils
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located in De Haan, this detached holiday home features a garden with a terrace and a sun terrace. The property is 15 km from Bruges and boasts views of the garden.


12. Hof Ter Meulen 

Foto: Hof Ter Meulen
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
85 %

Located in De Haan in the West-Flanders region, Hof Ter Meulen features accommodation with free WiFi. All units come with a seating area, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen.


13. Holiday Suites De Haan 

Foto: Holiday Suites De Haan
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
65 %

Offering garden views, Holiday Suites De Haan in De Haan features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. All units come with a seating area, a sofa bed, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen.


14. Sunparks De Haan 

Foto: Sunparks De Haan
Pokojů: 184
Hodnocení hostů
69 %

Sunparks De Haan se nachází 1 km od pobřeží Severního moře a provozuje aquapark Aqua Fun. Je obklopený zelení a poskytuje wellnes i 2 restaurace. Světlé a jednoduše zařízené chaty v areálu Sunparks De Haan stojí ve vlastní zahradě.

Pokoje

Luxusní chata
osoby99 - 159 EUR za noc
Chata typu Standard
osoby59 - 229 EUR za noc
Chata se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc
Rodinná chata
osob0 - 0 EUR za noc

14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: